אוריין שליחויות

אוריין היא בין החברות הגדולות והותיקות בארץ עם שירות משלוחים לכל הארץ.

סקירה
Orian Logo
חברת אוריין

טלפון שירות לקוחות: 03-6503300

טלפון הנהלה: 08-9181818

דוא"ל שירות לקוחות: [email protected]

דוא"ל מכירות: [email protected]

כתובת: המעיין 27, מודיעין

שימו לב: אתר SameDay אינו קשור לחברת אוריין. אין לנו אפשרות לתת מידע על המשלוחים שלכם.

אוריין היא בין החברות הגדולות בארץ לשליחויות פנים ארציות, לוגיסטיקה, שילוח ימי ואווירי. החברה מעסיקה כ-900 עובדים עם מערך של מאות רכבי שליחויות ופועלת בפריסה ארצית. מדובר בחברה ציבורית ונכון לשנת 2018, מחזור חברת אוריין הסתכם ב-622 מיליון ₪. לאוריין יש שותפה אסטרטגית בינלאומית שהיא חברת DB-Schenker אשר עוסקת במתן פתרונות לוגיסטיים כוללים ברחבי העולם.

החברה מפעילה שירותי שליחויות פנים ארציות בפריסה ארצית. ביישובים הגדולים (גם מרוחקים כמו אילת וקריית שמונה) מעניקה החברה שירותי שליחויות מהיום למחר. באתר החברה יש אזור של "תדירות השירות" – טבלה ומנוע חיפוש שמציג את ימי האספקה בכל יישוב בישראל. כך ניתן לראות שביישובים הגדולים החברה פועלת בכל יום מראשון עד חמישי. ביישובים קטנים יותר כגון דקל או חמת גדר החברה מגיעה לאזור פעם או פעמיים בשבוע.

לחברת אוריין יש מספר מרכזי מיון גדולים, האחד באזור התעשייה לב הארץ והשני באזור התעשיה קריית אריה בפתח תקווה. אזור "מעקב המשלוחים" באתר החברה הינו מפורט מאוד – על פי מספר המעקב של המשלוח ניתן לראות נתונים כמו תאריך הפקת תעודת המשלוח, זמן איסוף החבילה מבית העסק, מיון החבילה במרלו"ג, העמסה של החבילה לרכב השליח ועד למסירה של החבילה בבית הלקוח.

לחברת אוריין מערך שליחויות של משאיות ורכבים מסחריים גדולים. מחלקה נפרדת אחראית על הובלה של משלוחים גדולים על גבי משטחים ומחלקת שליחויות פנים ארצית שדואגת לקחת ולספק את כל סוגי המשלוחים, הן לבתי לקוחות פרטיים והן לבתי עסק, על פי קווי הפצה קבועים שניתן לראות כאמור באזור "תדירות השירות" באתר אוריין.

חברת אוריין מפעילה ממשק ידידותי ועצמאי עבור לקוחותיה. באותו ממשק ניתן בקלות להפיק תעודות משלוח, לרבות משלוחי צג ג'. שירות הלקוחות של חברת אוריין פועל בעיקר דרך משלוח מיילים.

עובדים
0
מחזור שנתי
0 M
מ"ר במרלו"גי החברה
0 K
מרלו"גים גדולים
0