צ'יטה שליחויות

צ’יטה שליחויות היא חברה גדולה אשר מעניקה שירותי שליחויות לעסקים בפריסה ארצית.

סקירה
צ'יטה שליחויות
Chita Delivery

טלפון: 073-2171717

דוא”ל: [email protected]

כתובת: צ’יטה שליחויות ת.ד 3821 פתח תקווה

חברת השליחויות צ’יטה הוקמה בשנת 1997, וכיום היא זוכה להיות ממוקמת בין 5 חברות הבלדרות המוכרות והגדולות ביותר בארץ. לאורך השנים צמיחת החברה הציגה גידול בפעילות וגם בצוות העובדים, כך שכיום מועסקים בחברה כ-370 שליחים וכ-100 עובדי מנהלה בתפקידים שונים. החברה מציעה משלוחים בפריסה ארצית, כשהיא מספקת שירות גם ליהודה ושומרון ולמזרח ירושלים בצורה קבועה.

חברת צ’יטה מציעה את משלוחיה השונים מ-8 סניפים הממוקמים בנקודות אסטרטגיות. את סניפי החברה ניתן למצוא בקריית אתא, פתח תקווה, לוד, צרעה, אילת, עמק חפר, שוהם וגם באילת. בין הסניפים מקשרת מערכת מתקדמת להעברת מידע שוטף כדי לשתף פעולה ביעילות ולענות על צרכים מאתגרים ודחופים של לקוחות בסדרי גודל שונים.

צי הרכבים של החברה נחשב לחדיש ולמתקדם גם כן, והוא כולל מאות רכבים המותאמים למשלוחים בהיקפים שונים, ביניהם רכבים מסחריים בגדלים שונים ומשאיות כבדות בעלות יכולת למשקל נשיאה של 15 טון. התקשורת בין רכבי החברה שנעים על כבישי הארץ מבוסס על מערכות ניווט GPS מתקדמות המאפשרות שיפור ויעילות של השירות בזכות ניתור ומעקב קבוע.

שירותי החברה כוללים שליחויות בין עירוניות, משלוח עד 24 שעות מרגע המסירה, משלוחים דחופים, הפצה ללקוחות פרטיים, משלוחי מוצרים לבתים בשעות הערב, שליחויות מהיום למחר, משלוחי סחורות שונות תוך גביית תשלום מהמקבל ומשלוחים בכל חלקי הארץ מדלת לדלת. בנוסף, ניתן למצוא גם אפשרות להקמה ולתפעול של מערכות לוגיסטיקה עבור חברות שיש להן היקף פעילות גדול ומחלקת הובלות מיוחדת למטענים מכל סוג שהוא ובכל משקל.

אתר החברה מציג גם ממשק נוח לתפעול ע”י כל לקוח כדי שיהיה קל להזמין משלוחים אונליין, לראות את שמו וחתימתו של מקבל המשלוח בזמן אמת, לקבל חשבוניות ותעודות משלוח, לאתר חשבוניות של לקוחות ועוד.

0
שנת הקמה
0
שליחים
0
סניפים