צוות הוריקן

הוריקן שליחויות מעניקים שירותי שילוח לעסקים מהיום להיום ומהיום למחר.

סקירה
H-T Logo

טלפון: 03-7306666

כתובת: לה גווארדיה 55, תל אביב

חברת הוריקן הוקמה בירושלים בשנת 1996, והיא מתמחה בשירותי הפצה ושליחויות למגוון רחב של לקוחות. לאורך השנים ניסיונה של החברה גדל, ובכך היא מצליחה ליצור מענה ופתרונות משלוח ללקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד. שירותי החברה נפרסים הן בעיר הבירה עצמה, והן ברחבי הארץ ואף בחו"ל. בישראל, חברת הוריקן שליחויות זכתה להיות נציגה בלעדית של חברת SKY-NET המתמחה בבלדרות ברחבי העולם.

לרשות החברה עומד צי רכבים רחב היקף שמורכב מטנדרים ומקטנועים כדי להתמודד עם משלוחים בגדלים ובמשקלים שונים. השירות שמוצע ללקוחות החברה מאפשר משלוח מדלת לדלת לאורך שעות היום, כשקיימות גם אפשרויות לביצוע משלוחים יומיים בצורה קבועה או משתנה. ההיכרות של שליחי החברה עם ירושלים הגדולה והמורכבת מבחינת אוכלוסייה וגיאוגרפיה, מאפשרת עמידה באתגרי המשלוחים השונים הן בכל הקשור לנקודות המסירה והאיסוף, והן לגבי ההגעה בזמן.

הוריקן שליחויות גם מציעה עוד מגוון שירותים כדי להתאים ללקוחות רבים בעיר, כגון הצמדת שליח לעסקים שונים בהתאם לזמן הנדרש ולמשימות הרלוונטיות על בסיס קבוע או רק בצורה חד פעמית, מסירת מכרזים, הפקדות בבנקים ושירותי דואר. אל אלו מצטרפים גם משלוחים בין עירוניים, תוך אפשרות של איסוף ומסירה מעיר הבירה לכל נקודה בישראל, משלוח מהיום למחר וגם משלוחי אקספרס מהירים.

קהל יעד כמו עורכי דין יכול למצוא את שירותי החברה מתאימים במיוחד בשל כך שהיא מציעה גם מסירות משפטיות בהתאם לנדרש, הגשות לבתי המשפט, מסירות של הוצאה לפועל, הוצאת נסחי טאבו ואף שירותי פתיחת חברה אצל רשם החברות בישראל.

אתר האינטרנט של החברה זמין ללקוחות שמעוניינים לבצע הזמנות של משלוחים שונים בצורה מקוונת, וליהנות גם ממעקב רציף אחר המשלוח בזמן אמת עד שהוא מגיע בבטחה ליעדו בהתאם לנקודה המבוקשת למסירה.

שנת הקמה
0
שליחים
כ- 0
לקוחות עסקיים
0