משלוח מוצרי חשמל

משלוח מוצרי חשמל מהיום להיום

הובלה בטוחה של המוצר החשמלי

משלוח של מוצר חשמלי מציג בראש ובראשונה את הצורך בשמירה עליו כדי שהוא יגיע ליעדו ללא עיכוב וכשהוא שלם לחלוטין. בין שלל האפשרויות להיעזר בשירותי חברת שליחויות, ניתן למצוא היום גם אפשרות של משלוח מוצרי חשמל ללקוחות שרכשו אותם במקומות שונים. כדי שהדבר ייעשה בצורה מסודרת ובראש שקט, כמו שאומרים, כל מי ששולח מוצר חשמלי ישמח לדעת שהחברה מציגה ביטוח מספק לגבי נזק  שיכול להיגרם חלילה למוצר בעת ההובלה בגלל תאונת דרכים.

על מנת שניתן יהיה לעמוד בהבטחה של החנות ללקוח בכל הקשור למשלוח המוצר החשמלי, שירות כזה צריך לכלול תיאום הגעה מול הלקוח, כשמקבל המוצר יכול תמיד להיות בקשר עם חברת המשלוחים. בהתאם לרצונו של השולח, ניתן גם להחתים כל לקוח על אישור המסירה של המוצר, ולאחר מכן לשלוח את האישור לעסק בין אם ע”י אי-מייל ובין אם ע”י הודעת ווטסאפ. זאת כדי שתהיה ודאות שלמה שהמסירה הושלמה.

בין פריט חשמלי קטן למוצר גדול וכבד

מגוון מוצרי החשמל שנמכרים היום במדינת ישראל מציג לא רק מותגים שונים, אלא גם מוצרים בגדלים שונים וברמת מורכבות שונה. לכן שירות של משלוח מוצרי חשמל חייב להיות כזה שייצור מענה מדויק לכל מוצר. כך, בזכות ההקלה המשמעותית עבור כל שולח שיודע שהוא לא צריך לדאוג למשקל מרבי של המשלוח או לנפח שלו, ניתן לשלוח כל מוצר חשמלי שרוצים, ואם מדובר במוצר מיוחד, כדאי להסביר זאת מראש לאנשי חברת השליחויות.

עבור לא מעט סוחרים בתחום החשמל, מסירת מוצרים שמגיעים למאה ק”ג (ובתיאום מראש אפילו ליותר מכך), היא בהחלט פתרון מספק של חברה מקצועית בתחום השליחויות. הדאגה לשלמות המוצר, היכולת להוביל מספר מוצרים מאותה נקודה לאותו היעד ללא עלות נוספת, מהירות המשלוח, הקשר הקבוע מול מקבל המוצר, והאישור שהמוצר הגיע ליעדו לשביעות רצונם של המוסר והמקבל, מוכיחים את היכולת המקצועית הגבוהה של חברת השליחויות.

הנוחות שלה זוכה כל שולח

מאחר ולא תמיד כל מוצר חשמלי נמכר באריזתו המקורית, או שבשל סיבות מסוימות ניתן לשלוח לאדם מסוים רק מוצר פתוח או מורכב, חברת שליחויות רצינית עומדת בכל אלה ללא כל קושי. במקרה כזה של משלוח מוצרי חשמל חשוב מאוד שהשולחים יעטפו את המוצר או המוצרים בניילון בועות או בכל אמצעי אחר שיכול להגן על המוצר במהלך ההובלה, כדי לסייע למובילים להביא אותו בבטחה לכל יעד שנבחר.

השילוב הזה בין הרצון האמיתי של מבצעי המשלוח להביא כל מוצר ליעדו ללא שריטות ובביטחון מלא, לבין ההבנה של חשיבות עטיפה כזו או אחרת למוצרים מצד כל חנות או כל שולח אחר, תגדיל בצורה ניכרת את היכולת לסיים כל משלוח על הצד הטוב ביותר. זאת בין אם מדובר על מוצר שנמכר כחדש באריזתו המקורית, בין אם מדובר על מוצר שנמכר מהתצוגה, וגם אם מדובר על מוצר מפורק לחלקים או כזה שהורכב בחנות עבור הלקוח לפני המשלוח.