משלוחי משטחים

משלוחי משטחים מתאפיינים בהובלות גדולות וכבדות. חברות המעניקות שירות משלוחי משטחים מחזיקות בצי משאיות לטובת המשימה.

אין מה להיות מוטרדים מגודל המשלוח

תחום המשלוחים מציג אפשרויות מגוונות מאוד להעביר פריטים שונים מנקודה לנקודה בהתאם לאזורי חלוקה גיאוגרפיים. בין שירותי המשלוחים השונים ניתן למצוא היום אפשרות חשובה מאוד של משלוחי משטחים. זהו פתרון טוב עבור אלו שרוצים לשלוח פריטים גדולים למקומות שונים מבלי שייגרם להם נזק ותוך ביטחון מלא שגם אם מדובר על מוצר חשמלי גדול או על קבוצת רהיטים, המשלוח יתנהל בהתאם לגודלם הרב.

שילוב בין העמסת מוצרים גדולים על משטחים שעומדים בעומס המשקל שלהם יחד עם צוות שמכיר את העבודה עם סוג כזה של משלוחים ורכבי הובלה גדולים, מאפשר לכל לקוח להיות רגוע לכל אורך התהליך. כך רואים היום רבים כיצד המקצועית של חברת שליחים באה לידי ביטוי לא רק במשלוח מהיר של חבילה קטנה עם קטנוע, אלא גם בניהול נכון של העברת פריטים גדולים שמגיעים לנקודת היעד שלמים ובמהירות מספקת לחלוטין.

השליחים שמוכשרים לסוג כזה של משלוח

חשוב לשים את הדגש על הכשרה של שליחים למשימות של הובלת פריטים גדולים. אחרי הכול, משלוח של אריזה קטנה שבה יש טוסטר למשל או משלוח של אוכל אינם דומים להובלה של מוצרים גדולים על משטחים. זאת מאחר ואותם משלוחי משטחים מציגים את העבודה הנדרשת ברגע שמישהו רוצה להעביר מכונת כביסה או מקרר לבית מסוים, או ברגע שמישהו צריך להעביר סלון או פינת אוכל לנקודה כלשהי.

כשמביטים מהצד על עבודתם של שליחים שהוכשרו לעבודה כזו מזהים מיד כמה פרטים חשובים. שליחים כאלו מניידים כל מוצר גדול בצורה זהירה כדי למנוע גרימת נזק, הם מעמיסים את הפריטים הגדולים בצורה מסודרת בתוך החלל של הרכב הגדול, הם מאבטחים את המוצרים כדי שלא ינועו במהלך הנסיעה, והם מקפידים לפרוק כל פריט בכל נקודה בסבלנות רבה, תוך מסירה אדיבה למי שמקבל את המשלוח.

פתרון שמציג שקט נפשי אמיתי

יש עוד מספר דברים חשובים שכדאי מאוד לדעת כשמדובר על סוג כזה של משלוחים. הכוונה היא לנקודות שמי שמשתמש בשירות כזה צריך להכיר על מנת לזהות את רמת המקצועיות של חברת השליחויות. היום משלוחי משטחים יציגו שירות רציני לכל אדם רק אם הם משלבים בתוכם מספר אלמנטים שנציג מיד על מנת שהמשלוח יציג ביטחון מלא הן בכל הקשור למוצר שמועבר והן בכל הקשור לשולח ולמקבל אותו.

בפועל אנו מדברים על משלוח שכולל ביטוח על ההובלה, זמן מסירה מהיר, אזורי עבודה רבים מבחינה גיאוגרפית כדי שניתן יהיה לשלוח פריטים גדולים על משטחים לנקודות רבות בארץ, שמירה על כל מוצר, תיאום קבלת המשלוח ע”י לקוח או כל אדם אחר שמחכה לו, החתמה של מקבל המשלוח כדי לעדכן את השולח שהמסירה אכן בוצעה, וכמובן התייחסות לבקשות רלוונטיות של הלקוחות, כדי להתאים את השירות בצורה כמה שיותר אישית ומדויקת.