מסירה משפטית

שליחויות משפטיות הינו שירות ייעודי לעורכי דין אשר מתמקד במסירות משפטיות לבתי משפט, בעלי חוב ועוד.

שירות המשלוחים שעורכי הדין סומכים עליו

כחלק משגרת עבודתם של עורכי דין הם לעתים זקוקים לשירות של משלוחים שונים. אחד מסוגי המשלוח המאפיינים ביותר את התחום הזה הוא מסירה משפטית. מסירה כזו יכולה להיעשות בכל הקשור למכתבי דרישה, כתבי דין, מסמכים משפטיים רגישים שצריך להעביר לערכאות המשפטיות השונות ועוד. ברור לכולנו שלא כדאי להסתמך על שירותי הדואר בארץ לגבי מסמכים כאלה, ובמיוחד אם נדרש אישור קבלה שלהם מצד הגורמים שאליהם הם היו ממוענים.

לכן, בין אם מדובר גם על העברת צווים משפטיים שונים, על העברת מסמכים לבית הדין האזרחי או הרבני, או על העברת חומרים רלוונטיים למשרדי ממשלה למשל, רק שירות שליחים איכותי ורציני יאפשר לכל עורך דין להמשיך ולעסוק בדברים החשובים במשרד שלו כשהוא יודע שכל משלוח יגיע ליעדו במדויק ובצורה אחראית. שירות כזה ע”י חברה שמתמחה בכך ימנע הגעת מסמכים חשובים למקומות אחרים, ובכך גם ימנע נזק ועוגמת נפש הן לשולח והן למי שמחכה למסמך משפטי כלשהו.

בין מהירות גבוהה לאמינות מחייבת

כמו בלא מעט תחומים רציניים מאוד בחיים, קל להבין עד כמה גם עולמם של עורכי הדין במדינה מפותחת מציג צורך בשירותים מהירים מאוד. לכן מסירה משפטית יכולה להיות דבר שייעשה במהרה אם מדובר על שליחים שהוכשרו למטרה זו. שליח מקצועי יאסוף במהרה את המסמכים הרלוונטיים מהשולח, יבין במדויק לאן ולמי הוא צריך למסור אותם, ויבצע את המשימה בזמן הקצר ביותר, בהתאם לתנאי הדרך ולסדר העדיפויות החשוב של המשלוח.

גם נושא האמינות חייב להיות מוחלט בכל הקשור לסוג כזה של שירותי משלוחים. אחרי הכול, אנו מדברים כאן על מגוון רחב של מסמכים משפטיים כגון כתבי הגנה או תביעה, חוזים מסחריים שונים, כתבי נוטריון ועוד. לכן רמת האמינות של חברת שליחויות חייבת להיות גבוהה מאוד, והיא מקפידה להקצות שליח אמין למשימות אלה. יחד עם קפדנות רבה של השליח, כדי שלא יטעה באף מסירה, ניתן להבטיח שמשלוחים חשובים כאלה יבוצעו בצורה מלאה מכל בחינה שהיא.

האפשרות להעברת משלוחים בצורה קבועה

לאורך השנה ניתן לראות כיצד גורמים משפטיים ומוסדות רלוונטיים ישמחו להיעזר בשירות משלוחים של מסמכים משפטיים מסוגים שונים. מסמכי הוצאה לפועל, מסמכי משכונות, מסמכים של רשם החברות, מסמכי טאבו, וגם העברות מסמכים מסווגים מעידים על צורך במסירה מקצועית, מהירה ואמינה לאורך כל ימות השנה. לכן חשוב לדעת שניתן להשתמש בשירותי מסירה משפטית לא רק בצורה מזדמנת או במקרים נקודתיים.

עבודה קבועה עם חברה שמתמחה בתחום זה של שליחויות, ומציעה מענה מדויק לכל עורך דין ולכל גורם רלוונטי אחר בתחום, מאפשרת הסתמכות ודאית בכל רגע שצריך לשלוח מסמך משפטי לכל אדם או גורם עסקי. כך יכולים נוטריונים, עורכי דין, וחברות וגופים מסחריים נוספים לדעת שבזכות ההיכרות של השליחים עם אופי הדרישה במסירת מסמכים כאלו, הם מבצעים את עבודתם במדויק ובצורה האחראית ביותר.