מגוון שליחויות

חברת מגוון שליחויות מעניקה שירותי שילוח לעסקים בכל רחבי הארץ.

סקירה
מגוון שליחויות

טלפון: 03-562-3939

דוא"ל: [email protected]

כתובת: לינקולן 14, תל אביב

חברת מגוון שליחויות עוסקת בתחום המשלוחים ממקום מושבה בתל אביב. שירותי החברה מוצעים ללקוחות עסקיים, תוך שימת דגש על התאמת השירות לכל דורש בהתאם לסוג המשלוח, התדירות שלו והיעדים אליהם הוא נמסר. החברה השתלבה זה מכבר בשוק המשלוחים הארצי הגדול כל כך, והיא מעסיקה שליחים על כלי רכב שונים כשהם מצוידים לביצוע משלוחים בהיקפים וליעדים שונים בפריסה ארצית.

שירותי החברה מציעים גיבוי לעסקים שונים בכל הקשור לשינוע של משלוחים מסוגים רבים. בין לקוחותיה ניתן למצוא היום עורכי דין שמעוניינים במסירת מסמכים משפטיים וכיו', בעלי מקצועות חופשיים אחרים ומשרדים בגדלים שונים המעוניינים להעביר ביניהם פריטים מגוונים, אתרי אינטרנט שעוסקים במכירת מוצרים ומעוניינים לספק את המוצרים שנרכשו במהירות רבה ועוד.

יצירת המענה עבור כל סוג וגודל של לקוח מתבצעת בצורות שונות, החל מסבבי דואר קבועים על בסיס יומי או שבועי שעליהם ניתן לסמוך לאורך ימות השנה למעט חגים, דרך שירותי הפצה שכוללים העברת מעטפות, חבילות, מוצרי צריכה, כלים מסוימים ועוד, וכלה במשלוח חבילות בין עירוני בהתאם לנקודות איסוף ומסירה שונות.

לקוחות החברה יכולים להזמין משלוח שבו יהיו גם מוצרים הדורשים הקפאה ופריטים שבירים ועדינים, בין אם הם רוצים לשלוח פריטים כאלה על בסיס קבוע ובין אם בצורה חד פעמית בלבד. בנוסף, החברה מציעה גם אפשרויות אחסון של חבילות שונות עד לתאריך שבו צריך לשלוח אותן ליעדן כחלק מסבב ההפצה שלה.

באתר החברה מוצעים שירותי המשלוחים השונים, אך מחכה למשתמשים גם ממשק נוח ויעיל שבו ניתן לבצע פעולות חשובות רבות כגון הזמנת משלוח אונליין, הדפסת חשבוניות, מעקב אחר המשלוחים השונים בזמן אמת, ואף צפייה ביומן שליחויות הכולל תיעוד של השליחויות שהוזמנו ומועד הביצוע שלהן.