דואר שליחים

דואר ישראל היא חברה ממשלתית הגדולה בישראל לשליחויות לעסקים ופרטיים.

סקירה
דואר ישראל
דואר שליחים

טלפון שירות לקוחות: 171 שלוחה 4

הצטרפות למנוי: 1-700-503-171

דוא"ל שירות לקוחות: [email protected]

כתובת: שדרות הרכס 21, מודיעין

דואר ישראל היא חברה ממשלתית המספקת שירותי דואר ומשלוחים מטעם מדינת ישראל. גוף זה החל את דרכו כחברה בשנת 2006 לאחר שינויים שהחליטה המדינה לעשות בהפעלת שירות הדואר בארץ, וכיום דואר ישראל מציע מגוון אפשרויות משלוח, אך גם שירותי בנקאות. שינויים מבניים שנוצרו במוסד ממשלתי מוכר זה, הביאו לכך שלמרות אתגרים רבים, מבוצעים שירותי לוגיסטיקה מתקדמים הרבה יותר מאשר בעבר לטובת כלל הציבור הישראלי.

המערך הלוגיסטי של דואר ישראל מושתת על 15 מוקדים ברחבי הארץ כדי ליצור הגעה ללמעלה מ-150 ישובים כל יום, מרכז מיון גדול ומאות רכבים המבצעים משלוחים במשך כל שעות היממה. שינוע המשלוחים בא לידי ביטוי בשירות ליותר ממאה אלף לקוחות מדי יום, עבודה מול 1300 נקודות חלוקה ואיסוף, והעברת כ-400,000 מוצרים ופריטים אחרים בין הנקודות השונות.

שירותי דואר ישראל מתאימים היום הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, בין אם יש צורך להעביר מוצר מעסק ללקוח ובין אם יש צורך בהעברת מסמכים, ציוד וכד' מעסק לעסק. השירות כולל גם פתרונות יצוא ושילוח בינלאומיים כגון שירותי בלדרות בינלאומית, משלוחים של סחר אלקטרוני, העברת משטחים גדולים וגם דואר מהיר.

לציבור המשתמשים בשירותי הדואר הישראלי מוצעים גם הפצה יומית בפריסה ארצית, דואר שמגיע בתוך 24 שעות ליעדו, דואר מהיום להיום, דואר רשום מהיר בדחיפות גבוהה, משלוחים ליום העסקים הבא ועוד.

החברה מציגה גם יכולות תקשורת שונות עבור לקוחותיה כדי שהשולח יוכל לקבל הודעת SMS לאחר שהשליח הניח את המשלוח בתיבה של הנמען, כדי לעקוב ולבקר אונליין אחר המשלוחים השונים, כדי לתאם משלוחים ע"י הודעות SMS או טלפונים, וכדי ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות הארצי על מנת לטפל במצבים שונים בהתאם לסטאטוס המשלוח.

נקודות חלוקה
0
מרכזים לוגיסטיים
0
עובדים
0