גט דליברי

גט שליחויות הינו שירות שליחויות מעכשיו לעכשיו של חברת Gett.

סקירה
Gett Delivery
גט דליברי

טלפון: 03-6448299

כתובת: הברזל 21 תל אביב

Gett היא חברה גלובאלית לשיתוף נסיעות, ולאחר שהצליחה לצרף אליה לא מעט נהגי מוניות לא רק בישראל, היא הפכה למעצמה תחבורתית שמאפשרת לה לא רק להסיע נוסעים ממקום למקום, אלא גם לשנע משלוחים שונים מנקודה לנקודה. היום החברה פעילה במאות ערים ברחבי העולם, והיא הצליחה לגייס עד כה יותר מ-700 מיליון דולרים ממשקיעים שהביעו בה אמון רב, כשהדבר הכניס אותה לרשימה של 15 החברות עם קצב הצמיחה המהיר ביותר בעולם, על פי המגזין הכלכלי המפורסם “פורבס”.

שירותי “גט דליברי” של חברת Gett מציגים גמישות רבה עבור ציבור רב של לקוחות בארץ. צי גדול מאוד של קטנועים ורכבים אחרים מציע משלוחים בפריסה רחבה בערים בת ים, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, רחובות, נתניה, כפר סבא, חולון, תל אביב, חיפה, ירושלים, ראשל”צ, פתח תקווה, אשדוד, אשקלון, קריות, באר שבע ואילת.

השירות פועל במשך כל 24 שעות היממה ובשבעת ימי השבוע למטרת העברת מגוון חבילות מנקודה לנקודה, והוא מיועד ללקוחות פרטיים, לעסקים קטנים וגדולים, לאתרי מכירות באינטרנט, לחנויות בערים השונות, למשרדים ולבעלי מקצועות חופשיים.

בזכות התאמה לשעות משלוח קבועות, לאזורי חלוקה מוגדרים ולמחיר קבוע מראש, יכול כל אחד להיעזר ב”גט דליברי” כדי לשלוח חבילות בגדלים שונים, מסמכים מכל סוג, בגדים, כלים, מחשבים ועוד, תוך ידיעה שהשליחים מוודאים את כתובת המשלוח, מבטיחים את שלמות המוצר (כולל אחריות למוצרים יקרים), ומחתימים את מקבל המשלוח.

אתר החברה מציע ניהול נוח של פעולות המשלוח, החל מקבלת הצעות מחיר בהתאם לכתובת המשלוח, ועד יצירת הזמנות, צפייה בסטאטוס המשלוח בזמן אמת, תשלום בכרטיס אשראי או באפליקציית החברה, קבלת דו”חות מרוכזים וחשבונית מפורטת, ושירות לקוחות הכולל תמיכה של צ’אט אנושי.

0
שליחים ונהגי מוניות
0 G
שווי החברה בדולרים
0
שנת הקמה